Żuchowski Jacek

Zieliński Rafał

Grzesiak Tomasz

Opyd Grzegorz

Skwarek Robert

Norek Kinga

Sobczak Jacek

Swoją przygodę ze sztukami walki rozpocząłem w wieku 14 lat, na początku były to zapasy oraz Judo, później Kung Fu oraz Taekwondo.
Jednak Aikido wywarło na mnie największe wrażenie, zacząłem ćwiczyć podczas studiów, później musiałem przerwać, ponieważ nie miałem gdzie trenować. Wznowiłem treningi w 2005 roku w Klubie Aikido Aikikai, gdzie obecnie prowadzę zajęcia. W dniu 27 października 2012 podczas seminarium w Piotrkowie Trybunalskim zdałem pomyślnie egzamin na 2 kyu (egzaminator Roman Hoffmann 6 dan). W dniu 16 listopada 2013r. zdałem egzamin na 1 kyu, podczas uroczystego stażu z okazji XX-lecia klubu Aikido w Gliwicach.
W dniu 2 maja 2017 podczas Haru Gasshuku w Dojo Stara Wieś zdałem egzamin na 1 dan – egzaminatorem był sensei Roman Hoffmann.

W dniu 18 grudnia 2021 podczas seminarium regionalnego w Warszawie zdałem egzamin na 2 dan – egzaminatorem był sensei Roman Hoffmann.

Lankocz Piotr

Sztuką walki Aikido zajmuję się od ośmiu lat. Moja przygoda z nią rozpoczęła się 01.10.2009r. w klubie Aikido Aikikai w Piotrkowie Trybunalskim pod kierunkiem instruktora  Michała Wąsa.

Pierwszy egzamin uczniowski na 6 kyu zdałem 27.03.2010r.

Pierwszy tytuł mistrzowski zdobyłem  02.05.2016r. w Starej Wsi. Egzaminował mnie  sensei Roman Hoffmann 6 dan.

Regularnie jeżdżę na staże i obozy aby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności

 Z wykształcenia jestem nauczycielem.

Moimi zainteresowaniami oprócz Aikido są: żeglarstwo, szachy, pływanie, podróże i dobre książki.

Czarkowski Jarosław

Dziewit Piotr