Shihan Roman Hoffmann 7 dan

Z dumą i radością informujemy, że podczas tegorocznej ceremonii Kagami Biraki, decyzją Doshu Moriteru Ueshiba, Prezes i Dyrektor Techniczny Centrum Aikido Aikikai Polska, Shihan Roman Hoffmann otrzymał stopień 7 dan. WIELKIE GRATULACJE!  

Kagami Biraki 2024 GRATULACJE!

Z radością i dumą oznajmiamy, że na tegorocznym Kagami Biraki nominację na 5 dan otrzymali: Sensei Wojciech Głogowski Sensei Martin Šerík Sensei Sławomir Wysoczarski Serdecznie GRATULUJEMY !

Kagami Biraki 2023 GRATULACJE :)

Z radością i dumą oznajmiamy, że na tegorocznym Kagamibiraki nominację na 5 dan otrzymał Sensei Ryszard Leśniewicz. Wśrod nominowanych znaleźli się również nasi długoletni przyjaciele z Japonii Shihan Seizo Takimoto 8 dan Sensei Eichi Nakayama 7 dan. Serdecznie GRATULUJEMY !

Kagami Biraki 2022 GRATULACJE :)

Z radością i dumą oznajmiamy, że na tegorocznym Kagamibiraki czterech naszych Shidoshia otrzymało nominacje na 5 dan. Petr Kristek 5 dan Jacek Rogala 5 dan Marek Trymbulak 5 dan Michał Wąs 5 dan GRATULUJEMY

Kagami Biraki 2021 GRATULACJE :)

Z radością i dumą oznajmiamy, że na tegorocznym Kagamibiraki trzech naszych Shidoshia otrzymało nominacje na 5 dan. Jakub Osiński 5 dan Robert Tłuściak 5 dan Adam Waseczko 5 dan GRATULUJEMY z całej mocy nominacji w tym trudnym dla Aikidoków czasie! :)

Kagami Biraki 2020 GRATULACJE :)

Z radością i dumą oznajmiamy, że na tegorocznym Kagamibiraki dwóch naszych Shidoshia otrzymało nominacje na 5 dan. Wiesław Paszewski 5 dan Jacek Engel 5 dan GRATULUJEMY z całego serca! :)