Nowosądeckie Stowarzyszenie Aikido

logo

Podstawowe informacje dotyczące klubu

 

Instruktorzy prowadzący zajęcia w klubie

Paszewski Wiesław 5 dan, Paszewska Iwona 1 dan,


Opis klubu:

Nowosądeckie Stowarzyszenie Aikido powstało w październiku 1998 roku w wyniku przekształcenia istniejącego od 1985 roku Ogniska TKKF "Aikido". W naszym klubie, w dwóch grupach: dziecięcej i młodzieżowej, ćwiczy ok. 50 aikidoków.
Dojo N.S.A. mieści się w mieści się w Szkole Podstawowej nr 21, ul. Rokitniańczyków 26 w Nowym Sączu, gdzie ćwiczymy na 220 m2 profesjonalnej maty (tatami).
Prezesem a zarazem instruktorem prowadzącym zajęcia jest Wiesław Paszewski, 4 dan aikido. Sensei Paszewski wraz z długoletnimi członkami klubu: Iwoną Paszewską, Maciejem Kawą, Czesławem Kornalewiczem i Radosławem Turykiem od lat wnoszą duży wkład i zaangażowanie w działalność i rozwój Nowosądeckiego Stowarzyszenia Aikido.
Nasz klub był zarówno głównym, jak i współorganizatorem wielu staży międzynarodowych z takimi nauczycielami jak: Kanetsuka sensei, Fujimoto sensei, Katsuaki Asai sensei (8 dan), Iwamoto sensei, Holland sensei, Nakamura sensei, Evenaus sensei, Odo sensei, Tuszyński sensei. N.S.A. regularnie, trzy razy w roku organizuje staże regionalne, w których udział biorą również aikidocy z zaprzyjaźnionych klubów, a w okresie wakacyjnym letnie obozy wypoczynkowo-szkoleniowe.


Lista dojo:

Nazwa dojoe-mailwww
Dojo Michalczowawww
Dojo Krynica Zdrójwww
Dojo Głównewww
 

Dojo na mapie: