Szanowni,

w tym roku sesja na dan planowana jest…hmmm… dynamicznie w miesiącach grudzień / styczeń.  Albo całościowo, albo w wersji rozproszonej – wszystko będzie zależało od rozwoju sytuacji. Plany musimy dopasowywać do realnych możliwości kierując się rozsądkiem.

Ale, żeby mieć pojęcia o tym, jak w ogóle ją zaplanować otwieramy zapisy na egzaminy – od ilości chętnych będzie też zależała organizacja. 

Rejestracja na egzaminy będzie trwała do 31 października 202o.

Konsultacje dla osób zdających na dan będą odbywać się na seminariach regionalnych prowadzonych przez Dyrektora Technicznego Shihana Romana Hoffmanna 6 dan.
Aktualny wykaz seminariów znajduje się w naszym kalendarzu.

Przypominam, że osoby zdające na 1 dan NIE POSIADAJĄ Aikikai Membership Number ani Yudansha Number. Proszę w tych miejscach wpisać w formularzu  0000.  Liczbę dni treningowych należy wpisać zgodnie z rzeczywistością.
Aktualnymi formularzami wymaganymi na egzamin dan dysponują szefowie klubów rekomendujący na egzamin.
Za prawidłowe i kompletne wypełnienie dokumentów PRZED EGZAMINEM – odpowiadają szefowie klubów. 

Osoba, która zgłosi się na egzamin bez wymaganych dokumentów lub z nieprawidłowo wypełnionymi dokumentami – nie zostanie na egzamin przyjęta. Nie wypełniamy dokumentów „na biegowo”.

Opłatę egzaminacyjną należy przelać najpóźniej 7 dni przed egzaminem na konto: Centrum Aikido Aikikai Polska    PL 79 1140 2004 0000 3902 7526 4809