Aikido Cieszyn

logo

Podstawowe informacje dotyczące klubu

 

Instruktorzy prowadzący zajęcia w klubie

Front Michał 4 dan,


Opis klubu:

Uczniowski Klub Sportowy Aikido Cieszyn jest klubem założonym przez Michała Fronta (3 dan) i Magdalenę Ciepielewską (3 dan) w 2005 roku, zrzeszając grupę pasjonatów i studentów Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, a także stając się otwartym dla dorosłych i młodzieży całego Powiatu Cieszyńskiego.
UKS "Aikido Cieszyn" należy do Polskiej Federacji Aikido. Obecnie jest to jedyny klub aikido w Cieszynie, prowadzący regularne zajęcia zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Instruktorami klubu od początku pozostają Michał Front i Magdalena Ciepielewska.
Klub organizuje seminaria, warsztaty i pokazy aikido. Członkowie klubu mają okazję ćwiczyć z wieloma zapraszanymi do nas instruktorami oraz wyjeżdżać na szkolenia prowadzone przez wybitnych nauczycieli krajowych i zagranicznych, by poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Wśród zapraszanych do nas instruktorów znajdują się : sensei Roman Hoffmann (6 dan) , sensei Przemysław Gawroński (5 dan), sensei Petr Kristek (4 dan), sensei Jacek Wodarczyk (3 dan), sensei Jakub Drzymała (4 dan).
Celem działalności klubu jest popularyzcja aikido poprzez umożliwienie trenowania tej sztuki walki w życzliwej atmosferze naszego klubu.


Lista dojo:

Nazwa dojoe-mailwww
Dojo głównewww
 

Dojo na mapie: