Suszek Andrzej

German Leonid

Żuchowski Jacek

Zieliński Rafał

Sikora Konrad

Opyd Jowita

Idem Włodzimierz

Jarecki Dominik

Aikido zacząłem ćwiczyć w styczniu 2015 roku w klubie kierowanym przez sensei Michał Wąs 4dan i sensei Marta Wąs 4dan
od tego czasu zdobywam doświadczenie na wielu stażach krajowych i zagranicznych ucząc się od mistrzów z Japonii i Europy.

Czujko Wiktor

Pierwszy raz z aikido zetknąłem się oglądając filmy ze Steven’em Seagal’em. Oczarowało mnie to co można zrobić z przeciwnikiem nie używając przy tym zbytnio dużo siły. Od tego czasu szukałem miejsca gdzie mógłbym trenować tę sztukę walki. Pierwsza okazja nadarzyła się w 2006 roku kiedy to trafiłem do klubu prowadzonego przez Wiktora Krzciuka w Tomaszowie Mazowieckim. Niestety z różnych przyczyn nie trenowałem w tym klubie zbyt długo. Kolejna okazja nadarzyła się w 2013 roku w którym to roku Michał Wąs otworzył dojo w Tomaszowie Mazowieckim. Od września owego roku trenuję regularnie w dojo Tomaszów Maz. jak również w innych dojo Klubu Aikido Aikikai. Oprócz treningów w Klubie jeżdżę też na staże organizacyjne i nie tylko.

Pierwszy egzamin – na 6 kyu – zdałem w styczniu 2014 roku przed sensei Romanem Hoffmannem. Obecnie posiadam stopień 3 kyu.

W 2016 roku prowadziłem regularne zajęcia z przedszkolakami. I też od 2016 roku prowadzę w zastępstwie i jako instruktor pomocniczy zajęcia z dziećmi i dorosłymi.

Od 2016 roku posiadam uprawnienia wychowawcy kolonijnego, a od 2017 roku uprawnienia Instruktora Sportu Aikido

Ponadto, aikido jest dla mnie odskocznią i motywacją do ruchu, potrzebną tak bardzo w siedzącej pracy informatyka.

Szymczyński Wojciech

W wieku 15 lat najpierw był boks. W trakcie studiów judo, a potem karate kyokushin. Pierwszy kontakt z aikido to rok 1984 – Kraków.  Ten pierwszy kontakt wywarł na mnie olbrzymie wrażenie. Problemy z kręgosłupem spowodowały nagłe zainteresowanie się treningami i ku wielkiemu zdziwieniu odkryłem istnienie sekcji aikido w Bełchatowie pod kierunkiem Michała Wąsa. Regularne treningi zacząłem w 2009r, a pierwszy egzamin na 6 kyu zdałem w tym samym roku, na obozie w Sulejowie. Trenuję w Bełchatowie, ale często przyjeżdżam na zajęcia do Piotrkowa Trybunalskiego. Uczestniczę w większości staży pod kierunkiem Romana Hoffmanna oraz shihanów japońskich – Hiroshi Isoyama, Seizo Takimoto, Etsuji Horii, Shoji Seki oraz innych mistrzów, co zaowocowało zdaniem 26 października 2013 egzaminu na 2 kyu.
W dniu 9 maja 2015 roku zdałem egzamin an 1 kyu – egzaminatorem był sensei Roman Hoffmann.

Promocję na 1 dan otrzymałem 2 grudnia 2017 (rejestracja w Hombu Dojo stopnia 25 stycznia 2018).

Promocję na 2 dan otrzymałem 28 listopada 2020 r. Egzaminatorem był sensei Roman Hoffmann 6 dan.